KOMFORTOWY WYPOCZYNEK

APARTAMENT WYNAJEM WARSZAWA

KOMFORTOWY WYPOCZYNEK

Do dyspozycji Państwa oddajemy w pełni wyposażone i umeblowane apartamenty typu studio, dwupokojowe lub trzypokojowe. Miłe i przyjaźnie wyposażone wnętrza pozwalają na spokojny i komfortowy wypoczynek.

DOGODNA LOKALIZACJA

Nasze apartamenty to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią spokój, niezależność i prywatność. Podstawowym ich atutem jest lokalizacja w centrum, pozwalająca na szybkie dotarcie do najciekawszych miejsc.

PRZYJAZNA ATMOSFERA

Polecane przez nas apartamenty są doskonałą alternatywą dla warszawskich hoteli. Pobyt u nas jest przyjemny i niekrępujący, a wszystkie ważne kwestie możecie Państwo z nami uzgodnić w każdym momencie.

NISKIE CENY

Wynajem apartamentu to znacznie tańsze rozwiązanie niż hotel czy motel, a do tego nasze apartamenty przewyższają je komfortem i są również w samym centrum Warszawy.

DLACZEGO MY?

Jeśli zależy Państwu na spokojnym i nieskrępowanym pobycie, zapraszamy do korzystania z wynajmu. Jeżeli zdecydują się Państwo na dłuższy pobyt w Warszawie proponujemy korzystne rabaty. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zostańcie naszymi gośćmi.

O NASZYCH APARTAMENTACH

Nasze apartamenty to idealne rozwiązaniem dla osób, które cenią spokój, niezależność i prywatność. Podstawowym ich atutem jest dogodna lokalizacja w centrum Warszawy, pozwalająca na szybkie dotarcie do najciekawszych zabytków, muzeów, restauracji i klubów. Polecane przez nas apartamenty są doskonałą alternatywą dla warszawskich hoteli. Pobyt u nas jest przyjemny i niekrępujący, a wszystkie ważne dla Państwa kwestie możecie z nami uzgodnić. W naszych apartamentach nie musicie Państwo wymeldowywać się o określonych porach. Sami dużo podróżujemy znamy więc doskonale zalety, ale i wady pobytów w hotelach, a w szczególności jeśli chcemy zatrzymać się dłużej niż na kilka dni lub po prostu wyspać się w ciszy i spokoju.

Kontakt

 

A.Drągowski Sp. z o.o.
Pl. Konstytucji 5 lok.31
00-657 Warszawa

e-mail: rezerwacja@dragowski.pl

 

tel. +48 606 930 481